Haber

16 ülkeden konaklama sektörü profesyonelleri İstanbul’un ardından Girit’te buluştu

16 ülkeden konaklama ve lüks profesyonelleri Girit’te buluştu. “Lüksün Oscarları” olarak adlandırılan Yedi Yıldız Lüks Otelcilik ve Yaşam Tarzı Ödülleri için Girit’te düzenlenen törende 50’den fazla sektör lideri ödüle layık görüldü.

TÜRKİYE – Turizm ve konaklama sektörünün profesyonelleri İstanbul’un ardından Girit’te buluştu. Geçtiğimiz yıl İstanbul’da düzenlenen ve konaklama alanında “lüksün Oscar’ı” olarak adlandırılan Yedi Yıldız Lüks Misafirperverlik ve Yaşam Tarzı Ödülleri’nin (SSLHLA) töreni, 11’inci yıl dönümü olan 28 Ekim’de Wyndham Grand Mirabello Bay’de gerçekleştirildi. 16 ülkeden iş insanının katıldığı etkinlikte lüks konaklama bölümünden 50’den fazla profesyonel ödül aldı.

“Tüm kazananlara teşekkür ediyoruz”

Yedi Yıldız Lüks Otelcilik ve Yaşam Tarzı Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Khalil El-Mouelhy, ödül törenine ilişkin niyetini şu sözlerle aktardı: “Bu geceyi bir yıldızlar geçidine dönüştürdükleri için tüm kazananlara teşekkür ediyoruz. Konaklama sektörü son dönemde toparlanmaya başladı. “Wyndham Grand Mirabello Bay’de kazananlarımızın başarılarını kutlayabildiğimiz için çok mutluyuz.”
Yedi Yıldız Lüks Konukseverlik ve Yaşam Tarzı Ödülleri’nden edinilen bilgiye göre, ödül töreninin sunuculuğunu Lisa Sophie Thoma yaptı. Belgin Aksoy, küresel ölçekte sağlık ve wellness’ın geliştirilmesine yaptığı katkılardan dolayı “Sağlık ve Refahın Öncüsü” ödülüne layık görüldü. Transcorp Hotels Plc’nin CEO’su Dupe Olusola da “Yılın CEO’su” ödülünü kazandı. Türkiye’den katılan ve ödül alan diğer değerli işletmeler arasında Lazzoni Hotel, Naz City Hotel, Richmond Nua Wellness Spa, Mivara Luxury Bodrum ve The Stay Hotels yer alıyor. gecerli.

haber-dilovasi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu