Yaşam

A Little Sunshine Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! A Little Sunshine 29. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

ATV ekranlarında büyük beğeniyle takip edilen dizi bu hafta 28. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. NG Media imzalı A Little Daylight dizisinin başrollerinde Seray Kaya, Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu ve Tuğçe Açıkgöz yer alıyor. Başarılı oyunculara yer veren dizi her bölümüyle seyirciyi ekrana kilitliyor. Dizinin bu bölümünde Cemil, Fırat gerçeği öğrenemeden ölür. Dila, babasının ölümünden annesini sorumlu tutar. Peki Dila gerçekleri ortaya çıkarabilecek mi?

İşte Little Daylight 29. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Nefes kesen yeni bölümüyle 3 Nisan Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkacak olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin 29. bölümünde neler olacak?

Bir önceki bölüme bir göz atalım: Biraz Gün Işığı 28.bölümde neler yaşandı ?

Bir Küçük Gün Işığı 28. bölümde Cemil’in ölümüyle başta Dila ve Fırat olmak üzere tüm aile paramparça olur.

Dila tarifsiz bir acı ve öfke içinde Cemil’in ölümünden Ümran’ı sorumlu tutar. Dila, babasını Ümran’ın öldürdüğünü kanıtlamanın peşine düşer.

Ümran cenazeden gelir gelmez Cemil’i zehirlediği bitkiyi aceleyle çöpe atar. Ancak bu, Ümran’ı kurtarmaya yetmeyecektir…

Yasemin, Fırat’a bir itirafta bulunur. Yasemin, Ümran’ın Cemil’in yemeğine baharat kattığını söyler.

Ümran kendini kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Vakit kaybetmeden planını yapar ve Yasemin’in aslında Feraye için çalıştığını açıklar.

Ümran bitkiden ve Yasemin’den kurtularak rahatlarken, gelen haberler Ümran’ı yeniden köşeye sıkıştırır. Cemil’in avukatı vasiyetini açıklamaya gelir.

Şimdi Fırat’ın vasiyeti öğrenmesini engelleme zamanı! Ümran ne olursa olsun Fırat’ın gerçek babasının Cemil olmadığını saklamaya kararlıdır.

Elif, Ümran’ın hırsını fark edince bir atılım yapması gerektiğini anlar. Peki Elif şimdi ne yapacak?

Biraz Gün Işığı 29. Bölüm Fragmanı | “Sen olmasaydın belki abim ve Sude evlenirdi!”

haber-cayiralan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu