Teknoloji

Battlefield 2042’nin 4. sezonundan en son görüntüler

Battlefield 2042 geliştirici grubu, oyunun yeni dönemi Eleventh Hour’daki yenilikleri içeren yeni bir güncelleme yayınladı. Oyun tarihinin en önemli serilerinden biri olan Battlefield’ın son halkasının 4. periyodu 28 Şubat’ta oyunseverlerle buluşacak.

DICE Topluluk Yöneticisi Tom Straatman ve Yardımcı Yapımcı Alexia Christofi’nin izniyle; Yeni Flashpoint haritasına, Uzman Camila ¨Blasco¨’ya ve ‘X6-Sızma’ cihazına, oyuna eklenen yeni araçlara, silahlara ve aygıtlara derinlemesine bir bakış sunuyor. Yeni dönemin tüm içeriğini gözler önüne seren bu ‘güncelleme’ bölümü, orijinal oynanış görüntülerine de yer veriyor. İzlemek için tıklayın.

Videoda sezon sonunda oyuna eklenecek olan Discarded da yer alıyor. savaş alanı 2042 . Son olarak oyunseverler, güncellemede yer alan sanatsal görsel çalışmalar sayesinde Sezon 5 ile birlikte kendilerini nelerin beklediğine dair fikir sahibi olabilecekler.

Battlefield 2042 4. Dönem: Onbirinci SaatOyun fragmanını buradan ve en son Battle Pass fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

savaş alanı 2042sürümleri, eski nesil satın alımlar için Çifte Fırsat, EA ÇalVe EA Pro’yu OynatAbonelik teklifleri ve oyunla ilgili diğer tüm ayrıntılar hakkında daha fazla bilgi için savaş alanı 2042web sitesine gidin ve oyunu YouTube, Twitter veya Instagram’da takip edin.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu