Haber

Denizlispor’a haciz için gittiler, ödeyecek bir şey bulamayınca çay içip geri döndüler.

Spor Toto 1.Lig’de yaşıyor finansal darboğazVe transfer yasağınedeniyle TFF 2. Lig’e düştü. Denizlispor alacaklılarla başı derde girdi. Yeşil-siyahlı kulübün alacaklısı olan eski yöneticiler, futbolcular, sağlık ekibi ve personel, ödeme yapılmayınca alacaklarını yasal yollardan tahsil etmek için düğmeye bastı. Birinci icra takibi,Kulüp doktoru Ahmet Edremit’ten geldi.

Başkan Ali Çetin döneminde, Yüce Lig’e yükseldiği dönemde verilen taahhütler. şampiyonluk bonusu300 bin TL ve diğer alacakları ödenmeyen Doktor Ahmet Edremit, avukatı aracılığıyla haciz sürecini başlattı.

Haciz memurları hiçbir şey bulamadı

Bu sezon takımda görev yapan Edremit’te, yönetimde şok etkisi yaratan icra takibi başlatıldı. Uzun yıllardır kulüpte çalışan Ahmet Edremit’in avukatı aracılığıyla Denizlispor Kulübü’ne gelen haciz görevlileri, kulübe kayıtlı para biriktirecek bir şey bulamayınca çay içip geri dönmek zorunda kaldı. Onlarca oyuncunun alacakları için TFF’ye başvurduğu Denizlispor’un da önümüzdeki günlerde icra tehdidiyle karşılaşması olası görünüyor.

Mustafa Yumlu’ya 5 milyon TL borç

Denizlispor’un Büyük Lig ekibinin oyuncularından Mustafa Yumlu’ya iki yıldır ödenmeyen borç da arttı. Eski kaptana olan borcun faiziyle birlikte 5 milyon TL’ye ulaştığı gelen bilgiler arasında.

Yönetim, eski kaptanına olan borcu kapatmak için kaynak aramaya devam ederken, diğer futbolcu alacakları kulüp üzerinde büyük bir kambur oluşturur. 2019-2020 ve 2020-2021 dönemlerinde Denizlispor’da 57 maçta forma giyen Yumlu, 3 gol kaydetti.

haber-mahmudiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu