Haber

Depremde Yıkılarak Hayatını Kaybeden İmkansızlıklarla Dolu Taha Duymaz’ın Hayat Hikayesi

Taha Duymaz depremde kaybettiğimiz insanlardan biriydi. Ağabeyi Melek ve Umut’la birlikte enkaz altında kalan ve 12’nci gününde cansız bedeni çıkarılan Taha, ölümüyle hepimizi yasa boğdu.

İmkansızlıklarla dolu mutfağında yaptığı yemeklerle hayatımıza giren Taha, emeği iliklerine kadar hissettiği hayatından ayrıldı…

Taha’yı TikTok’ta çektiği yemek videolarıyla tanıyoruz. İmkansızlıklarla dolu bir hayata gözlerini açan Taha, 12 çocuklu bir ailenin ferdiydi.

Evinin küçücük mutfağında yemeklerini pişiren Taha, ilk günlerde olumlu ve olumsuz pek çok yorumla karşılaştı.

Taha’nın tepsisinin eğriliğinden, kısıtlı mutfağına kadar birçok konuda olumsuz yorumlar yapıldı. Hatta bu yorumlar zaman zaman zorbalık boyutuna ulaştı.

Taha’nın özellikle imkansızlıklarla dolu hayatını ön plana çıkardığını ve kullandığını söyleyenler oldu. Çok konuşuldu, tartışıldı Taha’nın yaptığı her şey, attığı her adım; Yaptığı her yemek bile.

Tüm bu eleştirilere rağmen her geçen gün takipçi sayısını artıran Taha Duymaz büyük bir şevkle yemek yapmaya ve yolunda yürümeye devam etti.

Öyle ki sosyal medyada Taha’ya uygulanan baskılar bitmedi, Taha Duymaz bıçak ve tabancayla çekildiğini açıkladı.

‘Artık yaşamak istemiyorum’ sözleriyle kalbimizi kırdı.

Armağan Çağlayan’ın programına katılan Taha, “Hayat çok pahalı ve kazandığı para ona yetmiyor” dedi.

Taha Duymaz, estetik operasyon sonrası hakkında gelen eleştirilerin devam etmesi üzerine Armağan Çağlayan ile konuştu. “Bu benim hayatım, bir gün öleceğim. Ne zaman öleceğimi bilmiyorum, belki büyümeyeceğim. Belki 19, 20, 25 yaşında öleceğim.” Sözleriyle dikkat çekti.

Maalesef dediği gibi oldu… Bu yıl 20 yaşına girecek olan Taha, Hatay’da kardeşleriyle birlikte enkaz altında kalarak hayatını kaybetti.

Taha’nın tek arzusu, kendi deyimiyle özgün bir hayat kurmaktı. Ne yazık ki binlerce insanımız gibi o da erken öldü ve hepimizi hüzünlü bıraktı.

Ah Taha hepimizi çok üzdün…

Işıklar içinde uyu!

haber-pursaklar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu