Ekonomi

Divan Grubu’na IDC Future Enterprise’tan ödül

Divan Kümesi, dijital dönüşüm teşebbüslerine öncülük eden projeleriyle ödüllendirilmeye devam ediyor. Küme, bölümün itibarlı ödüllerinden olan IDC Future Enterprise tarafından ödüllendirildi.

Divan Grubu’nun muvaffakiyetlerini geleceğe taşımak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sürdürülebilir kılmak gayesiyle hayata geçirdiği “Yapay Zeka Temelli Dinamik Oda Fiyatı Belirleme Projesi’’, “IDC DX Forum 2022” aktifliği kapsamında gerçekleşen IDC Future Enterprise Ödüllerinde Best in Future of Intelligence kategorisinde 3.’lük mükafatına layık görüldü. Mükafatı Divan Kümesi ismine Oteller ve Ziyafet Üniteleri Genel Müdür Yardımcısı Emre Altunal aldı.

Ödül kapsamında aday projeler, uzmanlardan oluşan bir heyet tarafından incelendi ve bilgileri, iç görüleri nasıl sentezledikleri, kurum içerisinde bu dataları nasıl değerlendirip geliştirdikleri üzere kriterler ile değerlendirildi.

Yapay Zeka Temelli Dinamik Oda Fiyatı Belirleme Projesi

Divan kalitesinin ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışının en düzgün formda uygulanmasına odaklı olarak hayata geçirilen “Yapay Zeka Temelli Dinamik Oda Fiyatı Belirleme Projesi’’ bir yapay zeka gelir idaresi sistemidir. Proje, yapay zekanın kullanımı ile otomatik gelir idaresi yaparak halka açık olan fiyatların karar verilip uygulanması formunda işleyiş gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu