Haber

Muhittin Böcek Elmalı ve Kaş’ta Vatandaşlarla Buluştu

Elmalı ve Kaş’ta muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin BöceğiSorunları dinledi, hizmetlerini anlattı.

Elmalı merkez ve Yuva Mahallesi’nde düzenlenen halk mitingine Önder Böcek, Millet İttifakı Antalya Milletvekilleri, İl Başkanları, 48 muhtar, sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Sorunları, talepleri ve önerileri dinleyen Lider Böcek, hizmetlerini anlattı.

Yarım kalmış yetimin hakkını koruyarak bugüne geldiğini söyleyen Önder Böcek, şunları söyledi:

“Boğa burcunun oğluyum dediniz ve sahiplendiniz. Grubumla gece gündüz demeden Antalyalı hemşehrilerimiz için koşmak ve çalışmak boynumun borcudur. Birlik ve beraberlik içinde kimseyi ötekileştirmeden hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu anlayışla 4 yılı doldurdum.Faaliyet raporum siyasi partilerin de desteğiyle belediye meclisinde oy birliği ile kabul edildi.”O zaman milletime hesap vereceğim. Doğup büyüdüğüm topraklar için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğim.”

YUVA’YA DÜĞÜN SALONU

KAŞ’TAKİ SORUNLARI DİNLEDİ

Başkan Böcek, Kaş’taki programında Elmalı’nın ardından; muhtarlar, Sulama Birlik Başkanları, Dernek Başkanları, STK temsilcileri ve Kaşlılar katıldı. Toplantıya CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel de katıldı. İttifakın Belediye Başkanı olarak planlı, düzenlenmiş bir şehir kimliğiyle yola çıktığını belirten Lider Böcek, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak şehrimizi ortak akılla yöneteceğiz dedik. Hizmet veriyoruz. herkesi kucaklayarak, kimseyi ayırt etmeden, bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettik, etmeye de devam edeceğiz.” söz konusu.

KAŞ’A 886 MİLYON TL YATIRIM

Kaş’ın Antalya’nın en özel ve keyifli semtlerinden biri olduğunu belirten Lider Böcek, şunları söyledi:

“Kalan 10 ayda yapacaklarımızla birlikte Kaş’ta 886 milyon TL’lik yatırımımız var. Kaş bizim her şeyimiz. Muhtarlarımız ve STK’larımızla görüşmelerimize devam edeceğiz. Sizlerle burada güzel işler yapacağız. Cumhuriyetimizin ikinci asrına, ülkemizin geleceğine ilişkin; ziyaret etmediği gençlerin yurt dışına kaçmadığı, kadınlarımızın geleceğe umutla baktığı, çiftçimizin yüzünün güldüğü, insanımızın dirayetli olduğu güzel bir ülke diliyorum. memnun.”

ÖZEL ANTALYA EKONOMİSİ İÇİN SÖZ VERDİ

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel de 28 Mayıs’ta ikinci turda yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin Türkiye için önemine dikkat çekti. Özel dedi ki:

“Dengesiz ve denetimsiz bir başkanlık sisteminin Türkiye’ye yaramadığı açıktır. ekonomi İşler düzeldiğinde Antalya ekonomisi düzelecek, ülkeler arası ilişkiler düzelecek, Antalyalı turizmcilere verilen krediler artacak. Göreceksiniz çağdaş ülkelerde arttığı için Antalya tarihinin en çok turistini ağırlayacak. Antalya çiftçisi tarihinin en büyük ihracatını yapacak. Antalya, ekonomik tarihinin en canlı dönemini yaşayacak. Bu yüzden hepinizle konuşuyoruz.”

CHP Küme Başkan Yardımcısı Özgür Özel ve Lider Muhittin Böcek, muhtar toplantısının ardından esnaf ziyaretinde bulundu. Özgür Özel daha sonra Ulus Buluşması kapsamında Kaşlılara seslendi.

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu