Haber

Özgün’ün “Ayrılık Kararı Bize Yakışmadı” Paylaşımı Boşanma Haberi Sanıldı: Konu Bambaşka Çıktı!

Gönülleri fetheden müziğiyle adından söz ettiren Özgün, magazin dünyasının en kibar ve sevilen isimlerinden biridir. Aile hayatıyla herkesin imrendiği başarılı müzisyen, son paylaşımıyla tüm hayranlarını üzdü. Ayrılık beyanları yazdığı için boşandığı düşünülen Özgün’den açıklama geldi.

Özgün, müzik dünyasına 2005 yılında çıkardığı “Elveda” şarkısıyla adım attı. Daha sonra “Şeytan”, “Aldatmak Zorundayım”, “İstiklal” ve “Biz Sadece Arkadaşız” gibi modüllerle oldukça popüler oldu. “.

Türk popu denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Özgün; Romantik müziğiyle aşıkların vazgeçilmezi olup, aşık olanların duygularını tercüme etmektedir.

Bildiğiniz gibi kendine özgü yükselen mesleğiyle ön plandadır. Magazin dünyasında ancak mutlu ve mutlu aile hayatıyla yer edinmiştir.

Dört yıldır birlikte olduğu müzisyen Nida Karaçar ile Temmuz 2012’de evlenen ünlü müzisyenin imrenilecek aile hayatı, görenlere “Maşallah” dedirtiyor.

Özel hayatını merceklerden uzakta yaşamayı tercih eden Özgün, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından paylaştığı bir paylaşımla hepimizi korkuttu.

Sevilen müzisyenin “Bunca şeyden sonra ayrılık kararı bize yakışmıyor” sözlerini kullanması “12 yıllık evlilik bitti mi?” sorusunu gündeme getiriyor. Akıllara sorular getirdi.

“En azından yapmıyorsun!” tüm hayranlarına. Özgün, bu paylaşımının ardından bir paylaşım yaparak yeni bir müziğin çıkacağının haberini verdi.

Bu paylaşımından birkaç saat sonra “Yeni şarkımız SELAMSIZ bu gece 00:00 itibarıyla yayında…” diyerek yeni bir paylaşımla herkesin kalbine dokundu.

Ayrılığa dair yazdığı sözlerin farklı algılandığını fark ettikten sonra video paylaşımıyla açıklama yapan Özgün, “Şarkımızın sözlerini paylaştık. Yanlış anlayanlar oldu. Sorun yok arkadaşlar. Allah korusun” dedi. , Nida beni terk ederse hikaye yayınlamayacağım, Instagram’da yazmayacağım.”

Özgün’ün Instagram hesabında paylaştığı görseli buradan da izleyebilirsiniz ?

?

?

?

Lütfen bir daha bizi böyle korkutmayın Özgün Bey… ❤️

haber-salipazari.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu