Yaşam

Son Haliyle Bizi Şaşkına Çeviren Yeşilçam’ın Küçük Sezercik’i Sezer İnanoğlu 4. Kez Dünyaevine Girdi!

Yeşilçam severlerin akıllarına kazınan isimlerden bir tanesi de öksüz Sezercik’ti. Küçük yaşıyla oynadığı her karakterin altından gelen Sezercik’i, oyuncu Sezer İnanoğlu canlandırıyordu. Yıllar içinde geçirdiği değişimle tanınmaz hale gelen İnanoğlu’nun dördüncü kez nikah masasına oturduğu öğrenildi. Gelin detaylara birlikte bakalım. ?

Yaşınız kaç olursa olsun en az bir kez eski Türk filmlerinden izlediyseniz Sezer İnanoğlu’nu tanıyorsunuzdur. Tüm Türkiye kendisini canlandırdığı “Sezercik” karakteri ile tanıyor.

1967 doğumlu İnanoğlu şimdilerde 55 yaşında ve hayatına sinema imalcisi olarak devam ediyor. Tıpkı vakitte Art Sokaklar’dan tanıdığımız başarılı oyuncu İlker İnanoğlu ile kuzen kendisi.

Son yıllardaki halini görenler kendisini tanımakta epey zorlanıyor.

Sezercik olarak tanıdığımız Sezer İnanoğlu, şimdiye kadar Nil Pınar İnanoğlu, Mehtap Meral Baykasoğlu ve Zeynep Yılmaz ile üç evlilik geçirmiş lakin son olarak 2016 yılında boşanmıştı. Ünlü isim tekrar nikah masasına oturdu.

Ayrıca Sezer İnanoğlu’nun Mehtap Meral Baykasoğlu ile evliliğinden Arzum Ayşe isminde bir çocuğu var.

Duyduğumuza göre Sezer İnanoğlu’nun dördüncü evliliğini gerçekleştirdiği mimar Seyhan Eyiçalış, çocukluk aşkıymış.

Yıllar sonra tekrar buluşan ikili ortalarındaki ilgiyi ciddiye bindirmeye ve evlilikle sonlandırmaya karar vermiş.

Seyhan Eyiçalış, Sezer İnanoğlu ile evliliği hakkında “2001 yılında kısa süren bir beraberliğimiz oldu. Sezer bana hep seninle evleneceğiz derdi. ” dedi.

‘Ayrı kaldığımız zamanlarda hep birbirimizin hatırını sorduk. Çok saygılı bir şekilde arkadaşlığı devam ettirdik.’

Yıllar sonra yine bir ortaya geldiklerinde İnanoğlu’nun kendisini evlenmeye ikna ettiğini söyleyen Eyiçalış, Çok değerli annesi Aysel Hanım’la birlikte Türk örf adetlerine nazaran beni ailemden istediler. ” dedi.

‘Sonra yemeğe çıktık. Beni ikna etti evliliğe. Çok değerli annesi Aysel Hanım’la birlikte Türk örf adetlerine nazaran beni ailemden istediler. Amcası Türker Beyefendi rahatsız olduğu için gelemedi. Büyüğümüz olarak yanımızda görmeyi çok istedik. Sezer’i çok seviyorum. Bu nedenle de benden tek bir şey istedi. Köşkte Aysel anneyle birlikte yaşamamızı istedi. Kabul ettim. Çok şükür mutluyuz.’

Biz de mutluluklar dileriz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu