Teknoloji

The Last of Us serisi rekorlar kırıyor! Her bölüm ortalama 32 milyon izlenmeye sahip!

 
Oyun serisi olarak karşımıza çıkan The Last of Us geldiğimiz noktada televizyon dizisine de uyarlandı ve ilk dönemi yayınlandı. Büyük ilgi gören dizi, Warner Bros. Discovery tarafından yakın zamanda yapılan bir mali rapor güncellemesi, her bir bölümün ortalama 32 milyon izlenme aldığını ortaya koydu. Bu da demek oluyor ki dizi büyük bir başarıya imza attı.
 
The Last of Us milyonlara hitap etmeye devam ediyor
 
 
 
The Last of Us televizyon dizisinin yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde bölüm başına ortalama 32 milyon izleyiciye ulaştığı ortaya çıktı. Bu bağlamda hem Latin Amerika’da hem de Avrupa’da HBO Max tarihinde en çok izlenen dizi olduğu bildiriliyor.
 
15 Ocak’ta vizyona giren The Last of Us’ın ilk bölümü yoğun ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Bu ilgi hem oyunların satışlarını artırıyor hem de milyonlarca yeni takipçiyi The Last of Us dünyasıyla tanıştırıyor.
 
2013 yılında PlayStation 3’e özel oyun olarak çıkan The Last of Us, artık çok daha popüler hale geldi. Seri bugün yeni teknolojilerle yeniden geliştirilerek oyuncuların beğenisine sunuldu.
 

 

yumurtalik-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu