Ekonomi

Yeşilova Holding dışa bağımlılığı azaltacak

Sistem, üretimde kalite ve performansı artıracak, verimliliği ve hızı artıracaktır. Robotik sürtünme karıştırma kaynağı yatırımıyla birçok farklı sektöre nitelikli çözümler sunmayı hedefleyen Yeşilova Holding’in Ar-Ge Müdürü Emre Dolaylar, sistemin çeşitli alüminyum alaşımları ve düşük ergime sıcaklıklarına sahip demir dışı metallerin yüksek sıcaklıklarda birleştirilmesi için özel çözümler sunduğunu söyledi. kaliteli birleştirme süreçleri.

Dolaylar, “Sistemin çalışma prensibi aynı zamanda daha az emisyon üreterek güç tüketimini de azaltıyor. Bu nedenle sürtünme karıştırma kaynağı da yeşil bir teknoloji olarak tanımlanmaktadır. Birçok farklı endüstri ve işte tercih edilen sürtünme karıştırma kaynağı, Yeşilova ile artık Türkiye’de karmaşık kesimlerin 3 boyutlu kaynağında da kullanılabiliyor. Bu alanda dışa bağımlılığın azaltılmasına değerli bir katkı sağlamanın yanı sıra işlerde ve sistemlerde tasarım esnekliği de sağlayacaktır.”

Yeşilova Holding İş Geliştirme Müdürü Melih Boz robotik sürtünme karıştırma kaynak yatırımı ile ilgili şunları söyledi: “Sektörde global arenadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve değişimden kopmayarak değişime yön verme bilinciyle çalışıyoruz. Tecrübeli.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu