Ekonomi

Abdioğulları ihracatını yüzde 11 artırdı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan “Türkiye’nin En Başarılı 1000 İhracatçısı” listesinde yer alan verilere göre Filpa, küresel ölçekte yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen ihracatını artırmayı başardı. Adana’dan en çok ihracat yapan firmalar arasında ilk 3’te yer alan firma, yarım asrı aşkın süredir 9 tesisinde, 400 bin metrekare kapalı alanda yaklaşık 2 bin çalışanıyla 4 kıtada yaklaşık 60 ülkeye ihracat yapıyor. deneyimin.

Filpa Yönetim Kurulu Başkanı ve Abdioğulları A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Salih Sütcü, şirketlerinin uluslararası standartlarda çevreci üretim modellerine odaklandıklarını belirterek, “Gelecek için çalışan bir kurumun teknolojiden uzak durması düşünülemez. ‘Gelecek Yıpranıyor’ vizyonuyla faaliyetlerine devam eden Abdioğulları ailesi olarak, endüstriyel ve ekonomik faaliyetin sürdürülebilirliğini sağlamak ve sürekli değişen rekabet ortamında rekabetçi kalabilmek için teknolojinin her alanda uygulanması gerektiğine inanıyoruz. teknoloji ortamı.

Karar verme sistemini hızlandırmak, kalite ve verimliliği artırmak için operasyonel süreçlerimiz dahil tüm süreçlerimizde bilgi madenciliği ve süreç analizi yapıyor, yapay zeka ile güçlendirilmiş kullanarak performans ve kalite göstergelerimizi daima yükseltmeye çalışıyoruz. mantıksal analiz modelleri. Müşteri etkileşiminin olumlu yönde ilerlemesi için müşterilerimizin sanat seçimi ve satın alma eğilimlerini izliyor, iş zekası sistemleri ile tahmine dayalı istatistikler oluşturarak iş geliştirme ve pazar aktivitelerimizi her zaman iyileştirecek adımlar atıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu