Teknoloji

Hades iOS Cihazlara da Çıkacak

Netflix birçok oyunu taşınabilir cihaz kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Geeked Week etkinliğinde bu listeye yeni isimler eklenecek. Bunlardan en öne çıkanı Hades’ti. Hades’in iOS cihazlarıAyrıca yayınlanacaktır.


İlginizi Çekebilir:  Hadise, PUBG Mobil Dünya Kupası’nda Sahne Alacak


Bildiğiniz gibi Netflix firmasının oyun kataloğunda seksenden fazla oyun bulunuyor ve aboneler bu oyunlara masaüstü bilgisayarlarından ve televizyonlarından ulaşabiliyor. Ancak liste genişlemeye devam edecek. Çünkü şirket bu konuda yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Supergiant Games tarafından geliştirilen Hades, 2018’deki Erken Erişim aşamasından sonra Eylül 2020’de MacOS, Steam ve Switch için, daha sonra ise PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için piyasaya sürüldü. Oyuna adını veren Yunan lordunun oğlu Zagreus rolünü oynuyoruz ve yeraltı dünyasından kaçarak Olimpos Dağı’na ulaşmaya çalışıyoruz. Rogue benzeri bir tür olan Hades, her türden oyuncuları rastgele dağılmış, düşmanlarla ve çeşitli ödüllerle dolu odalarla karşılıyor.

Hades, iOS Cihaz Kullanıcılarının da Erişimine Açılacak!

Şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında mevcut olan Hades’in, 2024 yılında Netflix uygulaması aracılığıyla iOS cihazlara da gelmesi planlanıyor. Görünüşe göre Android kullanıcılarının bir süre beklemesi gerekecek.

Money Heist, Chicken Run: Eggstraction, The Dragon Prince: Xadia, Death’s Door, Katana Zero ve Braid: Anniversary Edition oyunlarının 2024 yılında Netflix uygulamasına ekleneceğini söyleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu