Haber

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Belgrad Ormanı’nda Piknik Yapan Vatandaşlara Yangın Haberi Verdi

İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Belgrad Ormanı’nda incelemelerde bulundu; piknik yapan vatandaşları orman yangınlarının önlenmesi konusunda bilgilendirdi.

İstanbul Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Polisliği Şube Müdürlüğü ve Köpek Eğitim Merkezi (KEM) ile atlı birimler, Belgrad Ormanı’nda denetim yaptı. Piknik yapan vatandaşları orman yangınlarına karşı uyaran gruplar, vatandaşlara uyulması gereken kurallar hakkında bilgi verdi ve broşür dağıttı.

Piknik yapan vatandaşlardan Bedirhan Yıldırım, “Polis ekipleri buraya gelip bize burada bilgi verdiler. Çok güzel bir şey yapmışlar” dedi. şeklinde konuştu. Cüneyt Hancı ise “Böyle devam etsinler.

“TOMA ARAÇLARIMIZ HER ORMANDA 7/24 MEVCUTTUR”

Yapılan çalışmalarla ilgili basına bilgi veren Toplumu Destekleme Şube Müdürlüğü Komiseri Cihan Ateş, “Ormanlarımızda çıkan bilgi ve kontrol amaçlı orman yangınlarından sorumluyuz. Bu orman yangınlarına neden olan cam parçaları. Büyüteç görevi görerek ormanlarda yangınlara neden oluyor.Sigara izmaritleri de var.Vatandaşlarımızı bu konuda bilgilendiriyoruz.TOMA araçlarımız her ormanda 7/24 zamanında bulunmayı misyon ediniyor. yeterli donanımla oluşabilecek en ufak bir tehlikeye karşı hizmetlerini yerine getiriyorlar. Tüm vatandaşlarımız memnun çünkü herkesin hedefi doğa ve şu anda doğa için çalışıyoruz” dedi. kullanılmış.

– İstanbulhassaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu